Kontakta oss

Gustav Haglund

CEO / Ansvarig för etableringar

gustav.haglund@misteryork.se

Gustav Larsson

CMO / Ansvarig för marknadsföring & produkt

gustav.larsson@misteryork.se

Vlad Domogarov

CIO / Ansvarig för projektledning & IT-system

vlad.domogarov@misteryork.se

Matilda Wikman

CPO / Ansvarig för HR & rekrytering

matilda.wikman@misteryork.se

Albin Bredmar

COO / Ansvarig för övergripande drift

albin.bredmar@misteryork.se

Jan Gondos

Area manager Syd / Ansvarig för regional drift

jan.gondos@misteryork.se

Generella frågor

info@misteryork.se

Ekonomifrågor

ekonomi@misteryork.se